Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/20

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1

Koprowska Grażyna

język rosyjski

 

godz. przyjęć dyrektora

2

Domka-Popek Albina

biologia

 

godz. przyjęć wicedyrektora

3

Adamczak-Gilowska Maria

wych. do życia w rodzinie

 

piątek 10.10-10.50

4

Bernaś-Mizera Monika język angielski

 

poniedziałek 13.05-13.50

5

Burzyński Marcin etyka

 

 

6

Chmielewska Izabela biologia

2D

środa 10.10-10.55

7

Foltyn Agnieszka

język angielski

3C

czwartek 11.15-12.00

8

Fowles Agata

język angielski

3D

czwartek 12.10-12.55

9

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

 

 

10

Głowacz Przemysław

informatyka

 

czwartek 10.10-10.55

11

Gmerek Roman

podstawy przedsiębiorczości,
informatyka

 

poniedziałek 13.05-13.50

12

Góral Dorota

język polski,
edukacja teatralna

3B

środa 13.05-13.50

13

Jankowska Małgorzata

matematyka

3E

piątek 13.05-13.50

14

Jaszkowska Irena

historia,
historia i społeczeństwo

1GB

wtorek 11.15-12.00

15

Juszkiewicz Tomasz

język hiszpański

 

czwartek 7.30-8.15

16

Kaczycka Joanna

język angielski

2B

czwartek 11.15-12.00

17

Kamińska Anna

historia,
historia i społeczeństwo

2C

poniedziałek 9.15-10.00

18

Kołacz Elżbieta

multimedia

 

poniedziałek 10.10-10.55

19

Koprowska Ewa

chemia, przyroda

1PC

czwartek 12.10-12.55

20

Krajewska Joanna

język rosyjski

 

czwartek 11.15-12.00

21

Krasowska Kinga

wiedza o kulturze

 

 

22

Lemański Stefan

edukacja
dla bezpieczeństwa

 

 

23

Lipka Andrzej religia  

wtorek 12.10-12.55

24

Matynia-Waligóra Izabela

język niemiecki

2A

poniedziałek 11.15-12.00

25

Mikołajczak Milena

język polski,
język łaciński w medycynie

3A

czwartek 9.15-10.00

26

Muńko Andrzej

religia

 

piątek 11.15-12.00

27

Niedbalska Agata

język polski

1GD

środa 9.15-10.00

28

Olsztyn Barbara

fizyka,
fizyka w medycynie

2E

środa 10.10-10.55

29

Paetz Maria

chemia

 

piątek 11.15-12.00

30

Perepeczo Grażyna

język niemiecki

 

środa 10.10-10.55

31

Pewna Hanna

geografia,
przyroda

1PA

środa 12.10-12.55

32

Przywecka Sylwia

matematyka

 

czwartek 13.05-13.50

33

Skoraszewski Mariusz

język francuski

 

poniedziałek 9.15-10.00

34

Sobański Krzysztof

wiedza o społeczeństwie,
historia i elementy prawa

1GC

piątek 9.15-10.00

35

Szemraj Przemysław

wychowanie fizyczne

 

 

36

Szpulak Hanna język polski

1PB

środa 10.10-10.55

37

Szymczak Tomasz matematyka

 

 

38

Szymura Barbara informatyka

 

poniedziałek 12.10-12.55

39

Tamborska Katarzyna

język angielski

2F

poniedziałek 14.05-14.50

40

Tuszyński Marek

wychowanie fizyczne

 

 

41

Walczak Waldemar  matematyka

1PD

poniedziałek 9.15-10.00

42

Walkowiak Małgorzata geografia

 

czwartek 11.15-12.00

43

Wesołowska Iwona

wychowanie fizyczne

1GA

piątek 12.10-12.55

44

Wnuk Kamil

edukacja filmowa

 

 

45

Żywiczka Jacek

język angielski

 

poniedziałek 9.15-10.00

46 Dziatkiewicz Adam pedagog szkolny   godz. pracy pedagoga
47 Pniewska Barbara psycholog   godz. pracy psychologa
48 Gała Danuta bibliotekarz   godziny pracy biblioteki
49 Woźniak Teresa bibliotekarz   godziny pracy biblioteki