Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2018/19

 

Lp.

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wych.

Dyżur

1

Koprowska Grażyna

język rosyjski

 

godz. przyjęć dyrektora

2

Domka-Popek Albina

biologia

 

godz. przyjęć wicedyrektora

3

Adamczak-Gilowska Maria

wych. do życia w rodzinie

 

poniedziałek 11.40-12.00

4

Bitka Stanisław edukacja filmowa

 

wtorek 11.15-12.00

5

Burzyński Marcin etyka

 

 

6

Chmielewska Izabela biologia,
przyroda

1D

poniedziałek 12.10-12.55

7

Dobierska Agnieszka

język angielski

 

wtorek 11.15-12.00

8

Foltyn Agnieszka

język angielski

2C

środa 12.10-12.55

9

Fowles Agata

język angielski

2D

środa 11.15-12.00

10

Gajewska Anna

wychowanie fizyczne

 

środa 9.15-10.00

11

Głowacz Przemysław

informatyka

 

wtorek 10.10-11.00

12

Gmerek Roman

podstawy przedsiębiorczości,
informatyka

 

środa 11.00-11.45

13

Góral Dorota

język polski,
edukacja teatralna

2B

piątek 10.10-10.55

14

Jankowska Małgorzata

matematyka

2E

czwartek 9.15-10.00

15

Jaszkowska Irena

historia,
historia i społeczeństwo

3E

czwartek 9.15-10.00

16

Juszkiewicz Tomasz

język hiszpański

 

środa 9.15-10.00

17

Kaczycka Joanna

język angielski

1B

czwartek 10.10-10.55

18

Kamińska Anna

historia,
historia i społeczeństwo,
historia i elementy prawa

1C

poniedziałek 10.10-10.55

19

Kołacz Elżbieta

multimedia

 

środa 11.15-12.00

20

Koprowska Ewa

chemia, przyroda

 

 

21

Lemański Stefan

edukacja
dla bezpieczeństwa

 

czwartek 10.10-10.55

22

Lipka Andrzej religia  

poniedziałek 11.15-12.00

23

Matynia-Waligóra Izabela

język niemiecki

1A

poniedziałek 12.10-12.55

24

Mikołajczak Milena

język polski,
język łaciński w medycynie

3D

poniedziałek 12.10-12.55

25

Muńko Andrzej

religia

 

poniedziałek 8.20-9.05

26

Niedbalska Agata

język polski

3F

wtorek 10.10-10.55

27

Olsztyn Barbara

fizyka,
fizyka w medycynie

1E

wtorek 10.10-10.55

28

Paetz Maria

chemia

 

wtorek 10.10-10.55

29

Perepeczo Grażyna

język niemiecki

 

środa 10.10-10.55

30

Pewna Hanna

geografia,
przyroda,
ekonomia w praktyce

3A

czwartek 11.15-12.00

31

Przywecka Sylwia

matematyka

 

czwartek 11.15-12.00

32

Pulikowski Jan

matematyka

 

wtorek 9.15-10.00

32

Skoraszewski Mariusz

język francuski

 

środa 9.15-10.00

33

Sobański Krzysztof

wiedza o społeczeństwie,
historia i elementy prawa

3C

środa 13.05-13.50

34

Szemraj Przemysław

wychowanie fizyczne

 

piątek 9.15-10.00

35

Szpulak Hanna język polski

3B

poniedziałek 13.05-13.50

36

Szymczak Aleksandra język rosyjski,
wiedza o kulturze

2A

poniedziałek 10.10-10.55

38

Tamborska Katarzyna

język angielski

1F

poniedziałek 11.15-12.00

39

Tomaszyk Kamila

matematyka

 

piątek 14.00-14.45

40

Tuszyński Marek

wychowanie fizyczne

 

 

41

Walczak Waldemar  matematyka

 

wtorek 9.15-10.00

42

Wesołowska Iwona

wychowanie fizyczne

 

piątek 9.15-10.00

43

Żywiczka Jacek

język angielski

 

 środa 9.15-10.00

40 Dziatkiewicz Adam pedagog szkolny   godz. pracy pedagoga
41 Pniewska Barbara psycholog   godz. pracy psychologa
42 Gała Danuta bibliotekarz   godziny pracy biblioteki
43 Woźniak Teresa bibliotekarz   godziny pracy biblioteki