2018-09-06

Zwycięstwo w I lidze wojewódzkiej

Miło nam poinformować, że zespół Akademii Piłkarskiej Reissa 2002, który w całości składa się z uczniów naszej klasy sportowej 1F, zanotował kolejny sukces. W rozgrywkach I ligi wojewódzkiej zajął pierwsze miejsce w kategorii Junior Młodszy B1. Z 14 spotkań aż 12 nasi piłkarze zakończyli  zwycięstwem, zdobywając przy tym 72 bramki! Gratulujemy!

Sukces w Berlinie

W środę 5 września 2018 r. uczniowie klasy sportowej 1F zawitali do niemieckiej stolicy, gdzie rozegrali mecz kontrolny z drużyną Hertha Berlin U16. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną naszej drużyny, czyli Reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa 2002, która pokonała rywali 4:1. Pierwszą bramkę zdobył przy asyście Marka Nyćkowiaka Wiktor Gaweł. Trzy kolejne - to zasługa Igora Widzińskiego (asysta: M. Kaczmarek i dwukrotnie M. Wzięch). Gratulujemy sukcesu!