2020-04-26

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, w trosce o zdrowie młodzieży i pracowników zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze w formie stacjonarnej. Od 25 marca do 26 czerwca 2020 r. realizowane będzie zdalne nauczanie, głównie z wykorzystaniem mobiDziennika, platformy GSuite, platformy epodreczniki.pl. Na platformach tych wszyscy uczniowie XII LO mają unikatowe, bezpieczne konta.

W dniach 8, 9,10 czerwca, z uwagi na egzaminy maturalne, nie będzie zajęć dydaktycznych dla klas 1 i 2. Uwaga! W piątek 12 czerwca odbywają się zajęcia zdalne zgodnie z tygodniowym harmonogramem.

Rodziców i Uczniów prosimy o regularne sprawdzanie wiadomości wysyłanych poprzez mobiDziennik oraz umieszczanych na stronie internetowej szkoły.
Polecamy też profile Po Moc w XII LO na Fb i XII LO na Fb.